Kategorie: Aktuality

Naše škola od září sídlí na adrese Šance 166

Naše škola od září sídlí na adrese Šance 166, což je budova sokolovny, takže jsem si odskočili jenom za humna. Řešení se našlo v dohodě mezi TJ Lokomotiva, městem Uherský Ostroh a ZUŠkou. Škola tak získala dlouhodobě k využití prostory pro hudební, výtvarný i taneční obor, takže budeme pod jednou střechou. Jelikož definitivní rozhodnutí o přestěhování školy padlo až v průběhu srpna, nezvládneme se na novém zabydlet, proto prosíme veřejnost, zejména rodiče a žáky naší školy o toleranci a shovívavost, pokud budou probíhat nějaké dodělávky a instalace. Budeme se snažit podávat aktuality na informační tabuli u vchodu do budovy.
Nejdůležitější pokyny pro žáky a rodiče jsou: pracoviště ZUŠ je v budově sokolovny, vchod čelními dveřmi, v přízemí jsou prostory výtvarného a tanečního oboru, v patře hudební obor, učebny a ředitelna. Telefonní číslo (572 591 494) a e-mail (zusuhostroh@uhedu.cz) zůstávají beze změn. Můžete využít u mobilního telefonu 608 442 551 i kontaktů na jednotlivé učitele.

print Formát pro tisk

udemars piguet replica
Levné hodinky
, dffewf odpovědět
Если возникли вопросы, Replica Orologi Svizzeriне освещенные в тематических разделах сайта,orologi replica panerai или у Вас есть предложения или замечанияcheap watches Rolex по нашей работе, Вы можете написать нам!
, replica uhren odpovědět
Sind Sie auf der Suche nach replik-uhren den billigsten Breitling Replik-Uhren? Dann ist VipuHren hier, um Ihnen zu dienen. Wir sind ein führender omega replica, der alle führenden Uhrenmarken zum echten Preis verkauft. Unsere Breitling Replica-Uhren sind fein replica uhren shop gestaltet, um genau die Finesse und den Stil des Originals zu geben. Aus diesem Grund sind unsere Uhren die meistverkauften cartier replica auf der ganzen Welt.
, dasffaf@yahoo.com odpovědět
Hair extensions are suitable for everyone. No matter which hairstyle you chose, you can put on clip in hair extensions to change your look. For those girls whose hair is short but want to have longer hair, the hair extensions sale can help them have long hair immediately. There are three reasons to put on hair extensions: first, your hair will not grow. Second, you want to have a fuller look. Third, regardless of your hair type, if you want to try something new and don't want to wait for your hair to grow out human hair extensions can help you go from short to long in a matter of hours. After you attach extensions to your hair successfully, you can make your hair into many styles, also you can style virgin hair extensions sale with comb coils very easily. After attaching them, the short hair can change to the longer one at once. There are cheap hair extensions and locks extensions which are commonly used, while braid extensions are not often used. Hair attached through these methods is quite strong.

Výpis: Aktualit

Koncert studentů AMU Praha

Koncert studentů AMU Praha27.3.2024 v 18.00 hodin koncertní sál zámku Uh. Ostroh

Koncert žáků konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž