< návrat zpět

Úspěchy žáků ve školním roce 2018/2019

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje:

Benjamin Fonai                      1. místo (0. kategorie do 8 let)

Blaha Filip                               3. místo (III. kategorie do 11 let)

Kadlček Jan                            3. místo (III. kategorie do 11 let)

Mitáčková Lenka                    1. místo (V. kategorie do 13 let)

Zvláštní cena p. uč. Radovan Říha za pedagogickou přípravu žáků.

===

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje:

Benjamin Fonai                      1. místo (0. kategorie do 8 let)

Blaha Filip                               1. místo (III. kategorie do 11 let)

Kadlček Jan                            1. místo (III. kategorie do 11 let)

Mitáčková Lenka                    1. místo (V. kategorie do 13 let)

Absolutní vítěz soutěžního kola Fonai Benjamin (ZUŠ Uherský Ostroh)

Ocenění za pedagogické vedení pro Radovana Říhu (ZUŠ Uherský Ostroh)

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dřevěných dechových nástrojů:

Soubor dřevěných hudebních nástrojů         3. místo (IV. kategorie do 19 let)

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou žesťových dechových nástrojů:

Žesťový kvartet                                               2. místo (III. kategorie do 17 let)

===

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje:

Benjamin Fonai                      1. místo (0. kategorie do 8 let)

Jana Bachanová                     3. místo (II. kategorie do 10 let)

Blaha Filip                               1. místo (III. kategorie do 11 let)

Kadlček Jan                            1. místo (III. kategorie do 11 let)

Hradilová Victoria                  2. místo (IV. kategorie do 12 let)

Konečná Aneta Marie            3. místo (IV. kategorie do 12 let)

Mitáčková Lenka                    1. místo (V. kategorie do 13 let)

Zvláštní cena poroty za tvůrčí umělecký přístup Radovan Říha (ZUŠ Uherský Ostroh).

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dřevěných dechových nástrojů:

Klarinetové trio                                              1. místo (II. kategorie do 13 let)

Soubor dřevěných hudebních nástrojů    1. místo (IV. kategorie do 19 let)

Výpis: Aktualit

Taneční obrazy - závěrečné a absolventské vystoupení

Taneční obrazy - závěrečné a absolventské vystoupení19.6.2024 v 17:00 hod. sál ZUŠ Hluk

Houslový podvečer

Houslový podvečer18.6.2024 v 17:00 hod. koncertní sál zámku Uh. Ostroh

Absolventský koncert - Hluk

Absolventský koncert - Hluk13.6.2024 v 18:00 hod. sál ZUŠ Hluk

Absolventský koncert - Uherský Ostroh

Absolventský koncert - Uherský Ostroh11.6.2024 v 17:00 hod. koncertní sál zámku Uh. Ostroh

Divoký západ v Uh. Ostrohu

Divoký západ v Uh. Ostrohu30.5.2024 v 17:00 hod. malý sál sokolovny ZUŠ Uh. Ostroh

Koncert tria PaCoRa / křest cimbálu

Koncert tria PaCoRa / křest cimbálu16.5.2024 v 18:00 sál ZUŠ Hluk

Hucký bombóz 2024

Hucký bombóz 202430.4.2024 v 18.00 hod. sál ZUŠ Hluk

Krajské kolo soutěžní přehlídky pro jazzové soubory a taneční orchestry

Krajské kolo soutěžní přehlídky pro jazzové soubory a taneční orchestry24.4.2024 od 9:00 do 12:30 hod. malý sál sokolovny ZUŠ Uh. Ostroh