< návrat zpět

Úspěchy žáků ve školním roce 2018/2019

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje:

Benjamin Fonai                      1. místo (0. kategorie do 8 let)

Blaha Filip                               3. místo (III. kategorie do 11 let)

Kadlček Jan                            3. místo (III. kategorie do 11 let)

Mitáčková Lenka                    1. místo (V. kategorie do 13 let)

Zvláštní cena p. uč. Radovan Říha za pedagogickou přípravu žáků.

===

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje:

Benjamin Fonai                      1. místo (0. kategorie do 8 let)

Blaha Filip                               1. místo (III. kategorie do 11 let)

Kadlček Jan                            1. místo (III. kategorie do 11 let)

Mitáčková Lenka                    1. místo (V. kategorie do 13 let)

Absolutní vítěz soutěžního kola Fonai Benjamin (ZUŠ Uherský Ostroh)

Ocenění za pedagogické vedení pro Radovana Říhu (ZUŠ Uherský Ostroh)

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dřevěných dechových nástrojů:

Soubor dřevěných hudebních nástrojů         3. místo (IV. kategorie do 19 let)

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou žesťových dechových nástrojů:

Žesťový kvartet                                               2. místo (III. kategorie do 17 let)

===

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje:

Benjamin Fonai                      1. místo (0. kategorie do 8 let)

Jana Bachanová                     3. místo (II. kategorie do 10 let)

Blaha Filip                               1. místo (III. kategorie do 11 let)

Kadlček Jan                            1. místo (III. kategorie do 11 let)

Hradilová Victoria                  2. místo (IV. kategorie do 12 let)

Konečná Aneta Marie            3. místo (IV. kategorie do 12 let)

Mitáčková Lenka                    1. místo (V. kategorie do 13 let)

Zvláštní cena poroty za tvůrčí umělecký přístup Radovan Říha (ZUŠ Uherský Ostroh).

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dřevěných dechových nástrojů:

Klarinetové trio                                              1. místo (II. kategorie do 13 let)

Soubor dřevěných hudebních nástrojů    1. místo (IV. kategorie do 19 let)

Výpis: Aktualit

Adventní benefiční večer

Adventní benefiční večer20.12.2019 v 18.00 hod. koncertní sál ZUŠ Hluk

Adventní koncert a vernisáží

Adventní koncert a vernisáží18.12.2019 v 17.00 hod. malý sál sokolvny ZUŠ Uh. Ostroh

Předvánoční besídky v Uh. Ostrohu

Předvánoční besídky v Uh. Ostrohukoncertní sál zámku Uh. Ostroh

Předvánoční besídky v Hluku

Předvánoční besídky v Hlukukoncertní sál ZUŠ Hluk

Koncert učitelů

Koncert učitelů25.11.2019 v 18:00 hod. koncertní sál zámku Uh. Ostroh

Informace k zahájení školního roku 2019/2020

Informace k zahájení školního roku 2019/2020

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020

Zvěrečná koncert - taneční obor , pěvecký sbor, CM Praménci

Zvěrečná koncert - taneční obor , pěvecký sbor, CM Praménci14.6.2019 v 17.00 hod. malý sál sokolovny ZUŠ Uh. Ostroh